Чемпіонат України з радіозв'язку на коротких хвилях
Призовий фонд Чемпіонату України з радіозв'язку на КХ 2019

Ліга радіоаматорів забезпечує власними ресурсами розробку та затвердження регламенту змагань, прийом звітів від учасників, суддівство, призовий фонд, нагородження та присвоєння спортивних розрядів та звань.

За рахунок членських внесків ми знайшли можливість підготувати потужний призовий фонд для учасників Чемпіонатів. Особливу увагу звернули на молодіжні колективні радіостанції.

1. Проводиться окремий залік та окреме нагородження серед юних учасників та юнацьких команд (не старші 19 років) згідно залікових підгруп.

2. Дитячі колективні радіостанції, які увійдуть у окремий залік серед юних учасників хоча б у одному з Чемпіонатів (CW, SBB або RTTY), у якості заохочення, отримують право на безкоштовне відправлення QSL карток за кордон протягом 2019-го року.

3. Серед юнацьких команд (всі учасники не старші 19 років) які провели не менше ніж 100 підтверджених суддівством зв'язків, у будь-якому з Чемпіонатів (CW, SBB, RTTY), буде проведено лотерею – розіграно цінний приз: сучасний короткохвильовий трансивер серії SW (розробка UR3LMZ).

4. Серед усіх учасників (юні та дорослі, колективи та індивідуали) які провели не менше ніж 100 підтверджених суддівством зв'язків, у будь-якому з Чемпіонатів (CW, SBB, RTTY), буде проведено лотерею – розіграно цінні призи та сувеніри:
- 5 (п'ять) портативних УКХ радіостанцій
- 10 (десять) футболок з символікою ЛРУ та IARU
- 10 (десять) сувенірних кружок з символікою ЛРУ та IARU

Лотерею буде проведено за підсумками всіх трьох Чемпіонатів (CW, SBB, RTTY). Тобто кожен учасник та кожна команда взявши участь у кожному з Чемпіонатів (CW, SBB, RTTY) має змогу отримати 3 номери для лотереї, за відповідними списками суддівської колегії.

5. Команди областей (обласний залік), які посіли призові місця, нагороджуються кубками і дипломами відповідних ступенів.

6. Учасники, які посіли І-ІІІ місця в своїх підгрупах, нагороджуються дипломами та медалями відповідних ступенів.

Цінні призи, сувеніри та нагороди спрямовуються учасникам через обласні QSL бюро ЛРУ.

Участь у Чемпіонатах України гарна нагода виконати нормативи спортивних розрядів та звань. Останніх декілька років у учасників цих змагань не було жодних проблем із присвоєнням виконаних розрядів та звань.
Окремо, хочемо звернути увагу, що у Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо заохочення зайняття молоді спортом, який серед іншого передбачає вступ до вищих учбових закладів поза конкурсом на місця державного замовлення та гарантовану державну стипендію для осіб зі спортивним розрядом Кандидат у майстри спорту України або спортивним званням Майстер спорту України.
Вінницька колегія суддів ЛРУ з радіоспорту ©  2019