Чемпіонат України з радіозв'язку на коротких хвилях
Лоторея серед учасників Чемпіонату України з радіозв'язку на КХ 2019

У цьому розділі відображатимуться списки учасників розіграшу цінних призів та сувенірів, по мірі проведення всіх трьох етапів ЧУ, відразу після завершення суддівства відповідного етапу.

Лотерею буде проведено за підсумками всіх трьох Чемпіонатів (CW, SBB, RTTY). Тобто кожен учасник та кожна команда взявши участь у кожному з Чемпіонатів (CW, SBB, RTTY) має змогу отримати 3 номери для лотереї, за відповідними списками суддівської колегії.





Вінницька колегія суддів ЛРУ з радіоспорту ©  2019
Серед юнацьких команд (всі учасники не старші 19 років) які провели не менше ніж 100 підтверджених суддівством зв'язків, у будь-якому з Чемпіонатів (CW, SBB, RTTY), буде проведено лотерею – розіграно цінний приз: сучасний короткохвильовий трансивер серії SW (розробка UR3LMZ).
Серед усіх учасників (юні та дорослі, колективи та індивідуали) які провели не менше ніж 100 підтверджених суддівством зв'язків, у будь-якому з Чемпіонатів (CW, SBB, RTTY), буде проведено лотерею – розіграно цінні призи та сувеніри:
- 5 (п'ять) портативних УКХ радіостанцій
- 10 (десять) футболок з символікою ЛРУ та IARU
- 10 (десять) сувенірних кружок з символікою ЛРУ та IARU
позивний зв'язків ПІБ
1 UR4EYN 253 Коробка М.С.
2 UR4EYN 262 Коробка М.С.
3 UR4EYN 135 Коробка М.С.
4 UR4RWW 310 Буцан А.Р. YL
5 UR4RXJ 173 Шелепень Ю. YL
6 UR4RXJ 180 Шелепень Ю. YL
7 UR6GXU 105 Калабурдін І.О.
8 UR6GZL 193 Васіліке Д.І. YL
9 UR7TWY 212 Сахарленко Р.
10 US4EWY 183 Хващинський Є.М.
11 UT7AXA 152 Вакула А.І. YL
12 UT7AXA 130 Сластьон Т.Р.
Позивний зв'язків ПІБ
1 UR1YAA 179 Чолкан В.М.
2 UR2AM 174 Чернобров К.В.
3 UR2WAA 264 Повідайко А.В. YL
4 UR3CMA 148 Шаполник М.О. 
5 UR3QSW 126 Чернявська С. YL
6 UR3VKR 133 Залоїло Є.М.
7 UR3VKR 131 Залоїло Є.М.
8 UR4EXF 226 Горжий О.
9 UR4EXW 280 Ромасенко А.Ф.
10 UR4EXW 327 Чигарьков А.А.
11 UR4EYN 253 Коробка М.С.
12 UR4EYN 262 Коробка М.С.
13 UR4EYN 135 Коробка М.С.
14 UR4PWC 210 Охманюк Є.А. 
15 UR4QR 104 Халавка О.В.
16 UR4RWW 269 Кияниця В.В.
17 UR4RWW 310 Буцан А.Р. YL
18 UR4RWW 124 Буцан А.Р. YL
19 UR4RXJ 173 Шелепень Ю. YL
20 UR4RXJ 180 Шелепень Ю. YL
21 UR4RZX 105 Хорт Ю.Ю.
22 UR4UC 137 Башинський В.А.
23 UR4UC 115 Башинський В.А.
24 UR4UWY 223 Недождій А.Л.
25 UR4UZA 174 Тельпіш Б.В.
26 UR4UZA 264 Tур М.К.
27 UR4ZZZ 315 Нестеров Є.І.
28 UR5AMJ 114 Калуженко С.В.
29 UR5EPV 115 Катрін В.Д.
30 UR5FBM 111 Крамаренко В.Д.
31 UR5FIL 137 Фiлонов О.П.
32 UR5FIL 153 Фiлонов О.П.
33 UR5KCO 162 Дяк П.О.
34 UR5NX 238 Хохлов К.А.
35 UR5NX 278 Хохлов К.А.
36 UR5RP 168 Литвиненко О.М.
37 UR5SD 263 Шпичак А.П.
38 UR5SD 149 Шпичак А.П.
39 UR5TGK 113 Вараниця І.М.
40 UR5TM 247 Марцинюк О.І.
41 UR5WMM 228 Швидкий В.В.
42 UR6EA 215 Стецун П.В.
43 UR6EA 150 Стецун П.В.
44 UR6GXU 105 Калабурдін І.О.
45 UR6GZL 193 Васіліке Д.І. YL
46 UR6HE 100 Білик Г.Г.
47 UR6QS 152 Толстоус І.А.
48 UR6QS 191 Толстоус І.А.
49 UR6QS 100 Толстоус І.А.
50 UR7EC 143 Миславський О.В
51 UR7TWY 212 Сахарленко Р.
52 UR7ZO 224 Сабiров I.Р.
53 UR8GX 180 Лисенко І.М.
54 UR8GZ 204 Левочко А.С.
55 UR8GZ 113 Левочко А.С.
56 UR8RF 237 Свистельник О.Г.
57 UR8RF 248 Свистельник О. Г.
58 UR8RF 133 Свистельник О. Г.
59 US0SY 220 Шпільчак Я.М.
60 US0SY 307 Шпільчак Я.М.
61 US0YA 128 Ванзяк В.В.
62 US0YA 120 Ванзяк В.В.
63 US0YA 143 Ванзяк В.В.
64 US1VM 172 Ошека С.I.
65 US1VM 223 Ошека С.I.
66 US2UM 120 Барановський М.Д.
67 US4EWY 183 Хващинський Є.М.
68 US5ITU 182 Бітюкова О.В. YL
69 US6IF 401 Маркєєв Д.В.
70 US6IF 166 Маркєєв Д.В.
71 US7IY 238 Коловський.А.I.
72 US7KC 288 Драгунов О.В.
73 US7KC 162 Драгунов О.В.
74 US7UU 107 Свитко А.С. 
75 US7UU 106 Свитко А.С. 
76 UT0RS 243 Надточей С.М.
77 UT1AM 124 Чичикало М.Д.
78 UT1AM 102 Чичикало М.
79 UT1NWA 299 Удод В.А.
80 UT1QQ 155 Тищенко С.С.
81 UT1QQ 136 Тищенко С.С.
82 UT1US 117 Нєвєров О.О.
83 UT1WW 105 Миськів В.О.
84 UT2AA 128 Дворецький Ю.В. 
85 UT2AA 167 Дворецький Ю.В. 
86 UT2AU 135 Кухаренко В.І.
87 UT2AU 132 Кухаренко В.І.
88 UT2EC 102 Картавих А.В.
89 UT2QQ 101 Гейжа В.І.  
90 UT2UB 209 Лякін А.В.
91 UT3EV 123 Завгородній В.В. 
92 UT3NK 138 Старинець Д.М.
93 UT3NK 116 Старинець Д.М.
94 UT3RN 138 Савченко М.М.
95 UT3RN 119 Савченко М.М.
96 UT3RS 161 Неділько С.В. 
97 UT3RS 135 Неділько С.В. 
98 UT3SO 130 Прощенко О.І.
99 UT3UFH 135 Моісеєв А.Г.
100 UT3WWW 223 Коржов О.П.
101 UT3WX 155 Сташків А.Ю.
102 UT4HZ 114 Тереня В.В.
103 UT4NY 206 Літвак Л.С.
104 UT4ZG 209 Кобылко А.В.
105 UT4ZG 212 Кобылко А.В.
106 UT4ZG 104 Кобилко А.В.
107 UT5EDU 150 Жуков С.В.
108 UT5EDU 138 Жуков С.В.
109 UT5EL/A 170 Горець Ю.П.
110 UT5EO 249 Згода Д.Н.
111 UT5EPP 102 Яковенко Н. А.
112 UT5EPP 129 Яковенко Н. А.
113 UT5EPP 105 Яковенко Н. А.
114 UT5GL 148 Фоменко О.О. YL
115 UT5GL 124 Фоменко О.О. YL
116 UT5NC 202 Стрелков-Серга Ю.П. 
117 UT5NC 180 Стрелков-Серга Ю.П. 
118 UT5PY 190 Гончарук В.О.
119 UT5RB 120 Бачок О.В.
120 UT5UIA 133 Гай С.Г.
121 UT5YY 265 Іволга Г.Г.
122 UT5YY 331 Іволга Г.Г.
123 UT5YY 160 Іволга Г.Г.
124 UT7AW 188 Петренко В.В. YL
125 UT7AW 170 Петренко В.В. YL
126 UT7AXA 152 Вакула А.І. YL
127 UT7AXA 130 Сластьон Т.Р.
128 UT7EZZ 283 Гнатко С.В.
129 UT7EZZ 362 Бондаревський Р.А.
130 UT7EZZ 138 Бондаревський Р.А.
131 UT7FA 203 Чекерис П.Д. 
132 UT7HA 132 Сточний В.М
133 UT7QL 186 Стельмаченко О.
134 UT8AS 165 Ковальчук В.О. 
135 UT8AS 198 Ковальчук В.О. 
136 UT8NT 205 Марценюк В.Г.
137 UT8NT 309 Марценюк В.Г.
138 UV3RT 136 Кивиржик В.І.
139 UV5QQ 224 Буданов О.В.
140 UV5QQ 277 Буданов О. В.
141 UW2ZM 302 Яровенко С.В.
142 UW2ZM 328 Яровенко С.В.
143 UW2ZM 139 Яровенко С.В.
144 UW7RV 104 Ананьєв В.М.
145 UW7RWA 194 Микула С.М.
146 UW7RWA 165 Микула С.М.
147 UW8RR 133 Дунай В.О. 
148 UX0FF 312 Лаврека М.М.
149 UX0FF 259 Лаврека М.М.
150 UX0FF 178 Лаврека М.М.
151 UX0KR 118 Сидоров В.В.
152 UX0RR 189 Городній К.М.
153 UX1AA 140 Фесенко С.М.
154 UX1RX 217 Савченко А.М.
155 UX1RX 236 Савченко А.М.
156 UX1RX 118 Савченко А.М.
157 UX1VT 305 Кириченко П.М.
158 UX1VT 329 Кириченко П.М.
159 UX1VT 146 Кириченко П.М.
160 UX2MF 275 Смолка С.І.
161 UX2MF 142 Смолка.С.І.
162 UX3IO 207 Анайко С.Г.
163 UX4AA 197 Чайка М.Ю.
164 UX7QV 112 Лагода В.О.
165 UX7RR 122 Новиков О.А.
166 UX7UU 112 Залізняк О.А.
167 UX7UU 181 Залізняк О.А.
168 UY2RA 204 Касмiнiн Г.В. 
169 UY2RA 194 Касмiнiн Г.В.
170 UY2UQ 167 Мінаков В.А.
171 UY2ZZ 101 Копачевський В.А.
172 UY5HF 192 Бабич А.Д.
173 UY5HF 264 Бабич А.Д.
174 UY5NYY 157 Хохлов К.А.
175 UY5QR 115 Лузан В.П.
176 UY5TE 132 Ващиленко М.В.
177 UY5VA 154 Піно В.Ф.
178 UY7RR 129 Коленько С.
179 UY8IF 114 Фомін І.О.
180 UY9VY 117 Будулатий С.С.
181 UZ5ZU 163 Боровський М.
182 UZ5ZV 211 Чудний О.О.
183 UZ5ZV 118 Чудний О.О.
25 квітня 2019р.

Відбувся розіграш цінних призів та сувенірів серед учасників ЧУ на КХ 2019

Шановні друзі,
Вчора в Штаб-квартирі ЛРУ був проведений розіграш цінних призів та сувенірів серед учасників Чемпіонату України з радіозв’язку на коротких хвилях 2019.

Головний приз – сучасний короткохвильовий трансивер SW2017 був розіграний серед юнацьких команд (всі учасники не старші 19 років) які провели не менше ніж 100 підтверджених суддівством зв'язків, у будь-якому з Чемпіонатів (CW, SBB, RTTY).

Відеозапис проведення лотереї можна переглянути у Youtube каналі ЛРУ за посиланням  https://youtu.be/RPmQSugLVIc

Переможцем розіграшу головного призу стала команда UR4RXJ Станції юних техніків міста Остер Чернігівської області.

Серед усіх учасників (юні та дорослі, колективи та індивідуали) які провели не менше ніж 100 підтверджених суддівством зв'язків, у будь-якому з Чемпіонатів (CW, SBB, RTTY), були розіграні цінні призи та сувеніри:  5 портативних УКХ радіостанцій та  20 сувенірних кружок з символікою ЛРУ та IARU.

Відеозапис проведення лотереї можна переглянути у Youtube каналі ЛРУ за посиланням  https://youtu.be/CbnGQgpJsCg

Власниками портативок  Baofeng UV-5R стали:
UR2AM          Чернобров К.В.
UR6GXU        юнацька команда
UR8GZ           Левочко А.С.
UT2UB          Лякін А.В.
UX1AA          Фесенко С.М.

Власниками сувенірних кружок з символікою ЛРУ та IARU стали:
UR4EYN        юнацька команда
UR5AMJ        Калуженко С.В.
UR6EA          Стецун П.В.
UR6HE          Білик Г.Г.
UR7EC          Миславський О.В
UR7TWY        юнацька команда
US0SY            Шпільчак Я.М.
US0YA          Ванзяк В.В.
US2UM          Барановський М.Д.
US7KC          Драгунов О.В.
US7UU          Свитко А.С.
UT1US          Нєвєров О.О.
UV5QQ          Буданов О. В.
UW7RWA      команда
UX1RX          Савченко А.М.
UX4AA          Чайка М.Ю.
UY2RA          Касмiнiн Г.В.
UY2UQ          Мінаков В.А.
UY5HF          Бабич А.Д.
UZ5ZV          Чудний О.О.

Результати розіграшу у форматі Microsoft Excel можна завантажити за посиланням http://chu.cc.ua/files/Loto.xls

Вітаємо всіх призерів!
Призи будуть надіслані власникам через мережу обласних QSL бюро ЛРУ.
За бажанням власника, та за його кошт, приз може бути надісланий службою доставки «Нова пошта». Для цього до 5-го травня просимо на адресу uarlcw@ukr.net повідомити наступні дані одержувача: прізвище та ім’я, назва населеного пункту, номер відділення «Нової пошти», номер мобільного телефону.

З повагою,
Сергій UT9NA